Oferta

  SPOTKANIA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA 

CO DRUGI WTOREK GODZ 14 -16 DOM KULTURY UL. REYMONTA 18 KRAKÓW

Tylko chorzy są w stanie opowiedzieć innym chorym o swoich doświadczeniach i w ten sposób pomóc. To inna pomoc niż niosą lekarze. Organizujemy cykliczne spotkania pacjentów dotyczące leczenia choroby i różnych aspektów życia codziennego z nią związanych, przy udziale różnych specjalistów.

 

WYPOCZYNEK W RABCE MARZEC, MAJ,  PAŹDZIERNIK

 

MAMY SWOJĄ STRONĘ NA FACEBOOKU

 https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-os%C3%B3b-dotkni%C4%99tych-chorob%C4%85-Parkinsona-Ostoja/739088426127408?ref=bookmarks

 

MAMY SWOJE KSIĄŻKI

RANDKA Z PARKINSONEM

 

 

okadkaok

W powstającym stowarzyszeniu, poznałam grono sympatycznych osób. Przyglądałam im się na pierwszym spotkaniu. To oni wezmą udział w czymś dla mnie nowym. Stanęłam przed kolejnym etapem życia. To punkt wyjściowy do nowych doświadczeń. Ta choroba, dla nas wprawdzie już nie minie, ale może sobie długo trwać. Już wiem, że zaskoczą mnie własne przemyślenia, zyskam nowe spojrzenie na świat, znajdę się w nowych okolicznościach i poznam nowych ludzi, którzy są sytuacją, w której się znaleźli, zaskoczeni zupełnie tak samo, jak ja.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o aktualnościach wydarzających się na naszej stronie wpisz swój adres e-mail

Kontakt

Stowarzyszenie Ostoja
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

tel.  +48  663 506 011
fax. +48 12 422 59 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.